Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

2019-05-20

Penktadienį, gegužės 24 d., 84-iems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro abiturientams nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą. Ši sparnuota šventė, pilna jaunystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas nestovi vietoje...  
Pro lauktas ir nelauktas rugsėjų pirmąsias, prasmingą pamokų tylą ir skambų pertraukų juoką, per šurmulį, jaudulį prieš renginius vingiavo mokyklinio gyvenimo kelias, reguliuojamas skambučio. Ir štai pražydo vasara, skelbianti  atsisveikinimą.
Paskutinio skambučio šventėje netrūko giedros nuotaikos, spalvų – į gražiais žiedais išpuoštą aktų salę rinkosi abiturientai, šventės svečiai, tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Netilo jaunatviškas klegesys, paskutinė abiturientų pamoka buvo kupina įspūdžių, šiltų prisiminimų, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkų. Nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias.
Gimnazistus pasveikino centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, linkėjo jiems polėkio ir sėkmės egzaminuose. Direktorius džiaugėsi ir dėkojo už puikius gimnazistų pasiekimus, kurie garsina mūsų centrą po visa Lietuvą.
Sveikinimo žodį abiturientams tarė Visagino miesto meras Erlandas Galaguz. Meras gimnazistams linkėjo jokiomis aplinkybėmis nepamiršti miesto, kuriame jie gimė ir gyveno, mokėsi ir ruošėsi skrydžiui. „Žinokite, kad buvote, esate ir būsite laukiami sugrįžti“, -  sakė miesto meras. Abiturientus pasveikino Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro tarybos pirmininkė Ramunė Bindokienė, UAB „Intersurgical“ personalo vadovė.
Paskutinis skambutis ne tik žymi gimnazijos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Net 28-iems abiturientams buvo suteikta geriausio gimnazisto nominacija. Savo sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus abiturientams dalijo tėvai, trečios gimnazijos klasės gimnazistai, Mokinių taryba, auklėtojai. Abiturientai tarė padėkos žodžius centro bendruomenei.
Sakoma, kad gyvenimas priverčia pamiršti daugybę dalykų ir laiko dulkės uždengia kažkada pažintus veidus. Bet mes juk netikime tuo? Nes tas atsiminimų lobynas amžiams lieka mokyklos istorijos puslapiuose. Prieš akis – naujos erdvės, paieška savęs, savo gyvenimo kelio, taip viliojančios ateities, kai nežinai ko laukti už artimiausio posūkio. Laimingo skrydžio, mieli abiturientai! Pastatykite pačius aukščiausius žinių bokštus!